Szanowni Pacjenci, ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i nasze, zapraszamy do kontaktu w ramach telemedycyny (telefonicznie lub email).

Referencje

Co mówią o nas pacjenci

Twoja opinia jest dla nas ważna !

Chcemy dokładniej poznać Twoje  zdanie  i sugestie dotyczących przebiegu wizyty w naszym gabinecie.

Czekamy na Twoją opinię!

dodaj swoją opinię

Lek. Konrad Chudy

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Wszystko spokojnie wyjaśnił, sprawdził i zbadał. Jeden bardzo zadowolona z wizyty
Dorota K., 05-08-2019

Dr n. med. Bartosz Łukaszewski

Niezwykle kompetentny lekarz, otwarty na nowoczesne rozwiązania. Godny polecenia z czystym sumieniem. Takich lekarzy potrzebuje nowoczesna służba medyczna.
Radzis, 04-03-2019

Dr n. med. Bartosz Łukaszewski

Bardzo dobry życzliwy lekarz. Do dr. trafiłem z bólami kolana. Profesjonalna diagnoza i artroskopia kolana po której szybko doszedłem do zdrowia. Dzięki dr. mogę wrócić do pracy i sportu .Polecam w 100% tego lekarza
Dan, 10-11-2018

Lek. Konrad Chudy

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Słucha pacjenta, zadaje pytania a po badaniu, wszystko w prosty sposób wyjaśnia. Polecam
Monika B., 29-08-2018

Dr n. med. Bartosz Łukaszewski

Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora. Niezwykle uprzejmy, profesjonalny, kulturalny. Dokładnie wyjaśnił powody i skutki powstania mojego schorzenia,. Pozdrawiam serdecznie.
Filip, 21-05-2017

Lek. Konrad Chudy

Kompetentny i konkretny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Jasno odpowiada na pytania. Wizyta przebiegła bez stresu. Lekarz naprawdę godny polecenia!
Karolina, 05-01-2017